Новини від нашого місіонера Каті Прощенко Новини від нашого місіонера Каті Прощенко

Фото: земля на якій будується зараз будинок для дітей сиріт (с.Малокатеринівка)

«І промовив до них: Хоч жниво велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб
робітників вислав на жниво Своє»
Лук.10:2

Привіт люба церкво!!!
Хочу подякувати вам за ваші молитви і фінансову підтримку. Дякую вам, що не забуваєте і постійно пам’ятаєте у молитві. Реально відчувається. Хочу поділитися останніми новинами зі свого місіонерського життя.

Церква у Вінниці зростає. З’явилися нові служителі, але звичайно хотілося б бачити більше гарячих сердець по слову Божому і бажанню служити Йому. Наш пастор Деніел зі своєю сім’єю зараз перебувають в Штатах, готуються до пологів. На служінні навчають Тім, Назар та Діма по черзі. Вивчення Біблії серед тижня ми відмінили, оскільки майже ніхто з людей не приходив на них. Тому ми молимося і шукаємо Божої волі, як робити вивчення далі. Можливо буде щось типу домашньої групи.

В минулому році в листопаді поступила в семінарію в Пущі Водиця УЄТС на факультет ‘психокорекційна робота з дітьми та підлітками’ і просто в захваті від мого навчання. Маю надію, що це допоможе мені в моїй роботі з дітками сиротами в Запоріжжі і особисто для мене. Вільний час намагаюся використовувати на підготовку до сесій (кожні 2 місяці).

Як я вже раніше вам писала, планую покидати Вінницю. Довгий час я молилася за служіння в Запоріжжі (село Малокатеринівка) і вірю, що Господь веде мене саме туди. Бачу там велику потребу в служінні діткам сиротам і де ще Бог захоче мене використовувати. Мене запросила одна місія ‘ будинок милосердя’, щоб працювати з ними. Вони будують будинок по типу сімейного типу, але з наставниками. Будинок знаходиться неподалік від Запоріжжя в селі Малокатеринівка. Я буду координаторам наставників, працювати також з дітьми сиротами, які житимуть там (~ 10 дітей 6-8 років) і хочу відкрити клуб Суперкниги там у селі ( говорила вже з мером села).

31 березня я переїжджаю у Запоріжжя. Зараз якраз готуюся до цього : шукаю транспорт, квартиру там, спаковую речі. А ще багато часу проводжу в молитві за події попереду, переїзд , церкву тут і саме служіння в Запоріжжі. Багато є ще не вирішених моментів і багато питань стосовно переїзду, тому дуже потребую вашої молитовної підтримки. Дуже хотіла приїхати на наступному тижні до вас і особисто побачитися з вами, поспілкуватись і помолитися, але нажаль не виходить. Тому планувати в квітні місяці зустрітися з вами.

Молитовні потреби:
~ духовне зростання в Божому слові для мене особисто ( час і сили, щоб допевнятися в Божій волі і Його
керуванні, зміцнятися у вірі, мати сили проходити усі випробовування, бо ворог не спить);
~ духовний ріст церкви ( щоб люди прагнули вивчати слово Боже, бо немає бажання), а також мудрість нашим
лідерам, які ведуть церкву за відсутності пастора Деніела;
~ за час сім’ї Картерів в Штатах і пологи;
~ можливості ділитися Євангелієм з невіруючими, євангелізації у Вінниці, служіння для молоді;
~ переїзд у Запоріжжя, за всі деталі ( їх там багато );
~ фізичні сили і гарний сон для мене ;
~ навчання, яке я дуже люблю, але на що так часто мало часу;
~ моя сім’я ( багато хто має великі проблеми зі здоров’ям)

Нехай благодать Господа нашого буде з вами,
З любов’ю Катя

Screen Shot 2018-04-04 at 16.57.15 Screen Shot 2018-04-04 at 16.57.06
Фото: наша команда “House of compasion”
і плюс ще один хлопчина 😉