Про Школу Про Школу

2-Х РІЧНИЙ КУРС З ВИВЧЕННЯ БІБЛІЇ ТА ХРИСТИЯНСЬКИХ ДОКТРИН
———————————————————————–
Офіс церкви, ст. м «Чернігівська», вул. Бойченко 12, кв. 39 (дом. 39В)
ЩОСЕРЕДИ з 18:30 до 21:00

Школа служіння створена для того, щоб виховувати ефективних працівників для Царства Божого, які хочуть зростати в благодаті та пізнанні Ісуса Христа, навчитися служити Йому практично та виконати велике доручення нашого Господа:

Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа,
навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь

від Матвія 28:19-20

Велика увага в школі буде приділятися вивченню Слова Божого і тому, як студенти можуть застосовувати його в своєму житті, в житті церкві і в служінні.

За час навчання студенти зможуть пройти через усю Біблію, отримати навички практичного вивчення Біблії, тому що правильно розуміючи Слово Боже, можна глибше пізнати Божу волю як індивідуально, так і для служіння, і для церкви загалом.

Нашою метою є вивчення шляхів, якими Святий Дух веде нас в істині і дає нам сили бути свідками Ісуса в повсякденному житті. Студенти будуть вивчати Особистість і діла Святого Духа, щоб бути керованими Господом в своєму житті та служінні.

Апостол Іван попереджує нас про те, що є дуже багато лжевчителів та лжепророків. Студенти будуть вивчати основні принципи віросповідання Християнства та принципи служіння «Церкви Голгофи» і те, як розпізнати лжевчення.

Любов Христа – єдина вірна причина, яка повинна спонукати нас служити Йому. А любов, яка перебуває серед нас, вказує на те, що ми Його учні. Тому ми молимося про те, щоб любов Божа була в центрі всього, що буде відбуватись у Школі служіння.