Наш пастор Наш пастор

Джордж Маркі молодший виріс у сім’ї пастора Джорджа Маркі старшого — засновника Церкви Голгофи м. Київ.

У ранньому віці Джордж молодший відчув поклик до пасторства, але будучи підлітком він відкинув цю ідею, бо вважав її за дитячу мрію. Ось що пригадує він сам: “Я поставив за мету стати IT спеціалістом. Але у 1992 році коли мені було 16 років, ми з батьками і сімома братами та сестрами переїхали з невеликого села в штаті Інідана до столиці України, м. Київ з метою відкриття першої Церкви Голгофи в цій країні”. Хоча цей переїзд виявився для Джорджа найважчим періодом його життя, озираючи назад він зрозумів що відбулися глибокі зміни на краще.

Побачивши духовно спраглу молодь у цій країні, колишній республіці Радянського Союзу, і бравши участь у дивовижній роботі Божій яка відбувалась, він почув поклик до відкриття нових церков. На той момент, Джордж закінчив перший курс в Київському Національному Університеті ім. Шевченка за спеціальністю прикладна математика. Отримавши магістерську ступінь, він брав участь у відкритті церкви у Запоріжжі. Приблизно в цей час він поїхав в Америку на пару місяців і познайомився і закохався в молоду жінку яку звали Шерен. Вона розділяла його бажання до місіонерства. Через півтора року вони одружились, і вони з Джорджем почали своє сумісне життя в Києві у якості помічника пастора Джорджа старшого.

Досить швидко, дякуючи її любов інших народів, в тому у числі і мусульман, я почав задуматись що моя місія має включити не тільки Україну але й весь світ. Ми почали шукати більше шляхів досягати інших народностей в Києві, таких як іранців, іракців і китайців. Згодом, ми розпочали групу для мешканців Іраку і відкрили церкву для китайців разом з деякими ново-наверненими.

У 2007 році Джордж з Шерон переїхали до Тернополя і відкрили першу Церкву Голгофу на західній Україні. До неї почали приходити люді різних нераціональностей, включаючи українців і студентів з Африки. В цей час, Джордж допомагав відкрити церкву у Вінниці.
У 2015 році запросили назад до Києва щоб бути пастором там. Бог заклав в його серце прагнути відкриття ще багато церков в самому Києві щоб ще більше мешканців цього чудового міста пізнала любов і жертву Ісуса за наші гріхи що спасає, дає стосунки з Богом і змінює життя.

Джордж з Шерен мають шість чудових, активних хлопчиків які навчають багато про нашого люблячого Батька Небесного.