Недільне зібрання на березі Дніпра (27 серпня) Недільне зібрання на березі Дніпра (27 серпня)

У неділю 27 серпня (початок служіння об 11:00) маємо можливість прославити Господа, навчатися зі Слова, та спілкуватися усією церквою на природі!

Зібрання в готелі «Експрес» 27 серпня НЕ БУДЕ!

Після служіння буде невеликий обід, приносьте з собою щось їстівне!
Приєднуйтесь, щоб насолодитись спілкуванням з братами та сетрами, а також запрошуйте ваших рідних та друзів!
З усіма питаннями ви можете звертатись в церковний офіс (044) 549 0039, (044) 543 8924.

Як доїхати:
Загальним транспортом: зеленою лінією метро до станції «Славутич», сісти на маршрутку 452, та їхати до зупинки Виноградна. Одразу за «Зеленим ринком» звернути праворуч, та пройти 100 метрів вглиб по дорозі. З лівої сторони дороги, на зелених воротах буде напис «Молодь з місією».
Машиною: як тільки ви перетнули Південний міст, у напрямку аеропорту Бориспіль, поверніть праворуч за заправкою Лукойл. В’їхавши у приватний сектор ви опиняєтесь на вулиці Садова, вам треба їхати по цій вулиці протягом 7 кілометрів поки з правої сторони дороги ви не побачите «Зелений ринок»(продають саджанці, вазони і таке інше). Одразу за ринком поверніть праворуч (вулиця Весняна) і проїдьте 100 метрів, – з лівої сторони дороги ви побачите зелені ворота з написом: «Молодь з місією».

Звертаємо вашу увагу, що буде організовано транспорт для проїзду до місця пікніка. Зустрічаємось в неділю, біля магазину АТБ (метро Славутич). Відправлення о 10:30.