Новини з лікарні «ОХМАДИТ» Новини з лікарні «ОХМАДИТ»

Останні новини служіння дітям в лікарні «ОХМАДИТ»
Цієї неділі у відділенні гематології було мало дітей, багатьох відпустили на вихідні додому. Всього було 7 дітей, з яких 5 були підключені. Ми трохи поговорили з Максимом (7 років) і його мамою , які нещодавно приїхали на високочастотне опромінення. Вони лікуються у себе в Хмельницькій області , але там не проводять такого опромінення, тому вони тут. Максим веселий і бадьорий хлопчисько, хоча мама сказала, що ось зараз почали падати аналізи після опромінення. Мама намагається тримаються, але в даній ситуації виходить не дуже, часто кличе до себе сина і збирає з голови падаюче волоссячко… Не встигли ми сісти за саморобку, медсестра забрала Максима на крапельницю.
Еліна (5 років) після перерви повернулася з татом на другий протокол, волоссячко, що встигло трохи відрости знову рідшає.
Даша (3,5 роки) з мамою продовжують лікування (2 -й місяць) , хімію прокапали , зараз перерва – дівчинка дуже слабка .
Артему (2,3 роки) переливають R- масу, він дуже слабкий.
Артем (8 років) робив з нами листівку для бабусі, слухав про славний в’їзд Ісуса до Єрусалиму, Його смерть і воскресіння. Максим вже 8 місяців живе в ОХМАДИТі , пару раз був удома в Миргороді. Сумує за мамою і сестричкою, якій вже виповнився 1 рік. Сподівається, що через кілька місяців його випишуть назавжди.
Продовжуймо молитися за спасіння дітей та їх батьків, і зцілення для дітей від хвороб.