Всесвітній рух "Церкви Голгофи" Всесвітній рух «Церкви Голгофи»

13_PW_Blog_Chuck_Smith82222

“Церква Голгофи” — це неденомінаційна протестантська спільнота церков*. Проте, як рух, ми співвідносимо себе з всесвітнім рухом церков CalvaryChapel, що почав своє існування в 1965 році в Південній Каліфорнії. Першою церквою була Calvary Chapel Costa Mesa, заснована пастором Чаком Смітом, що налічувала близько 25 людей. Зараз служіння церкви відвідує понад 10 000 людей щотижня.

Серце пастора Чака було відкрите для покоління хіпі, серферів та наркоманів… Бог почав дивовижну роботу серед молоді Каліфорнії, коли тисячі людей стали приходити до Христа, багато через служіння “Церкви Голгофи”. Це духовне пробудження поширилося протягом 60-70-х років по всій території Америки, від узбережжя Каліфорнії до Атлантики та за її межами, та стало відоме як «Рух людей Ісуса».

corona-del-mar-beach-baptism-calvary-chapel

На сьогодні «Церква Голгофи» переросла в рух, який об’єднує понад 1500 церков у більше ніж 60 країнах світу. Список і географічна адреса кожної з них знаходиться тут.

Також “Церква Голгофи” почала міжнародне літературне видання і служіння радіомовлення «Слово на сьогодні», а також «Біблійний Коледж Церкви Голгофи» з понад 20 філіалами по всьому світу.

* Термін «спільнота церков» використовується лише з метою окреслити себе серед багатьох інших християнських деномінацій